Nakliyat işlerinde her detay oldukça önemlidir. Ambalajlama, paketleme, yükleme, montaj gibi bir çok detay barındırmaktadır. İzmir Evden eve nakliyat firması olarak uzun yıllardır kalitemizden ödün vermeden her aşamasında büyük bir titizlikle hizmet verdik ve bundan sonrada aynı üstün kalite ile hizmet vermeye devam edeceğiz. Evden eve nakliyat sürecinin her kademesinde üzerimize düşeni eksiksiz yerine getiren firma olarak sizlerden yoğun talep almaktayız. Profesyonel taşımacılık hizmetimiz İzmirin tüm ilçelerinde bilinmekte ve ilgi görmektedir.

İzmir de hangi Hizmetleri Vermekteyiz

Karacan Evden eve nakliyat firmamız İzmir kuruluşlu nakliyat ve taşımacılık firmasıdır. Bünyemizde taşımaya dair bir çok hizmet sağlanmaktadır. Ufak büyük demeden bir çok alanda ve sektörde nakliyat gerçekleştirdik. Ev taşımasından, ofis ve iş yerlerine ve sanayi sektörü dahil her alanda firmamız başarılı taşımacılık yıllarını geride bırakmıştır.

  • Evden Eve Nakliyat
  • Ofis Taşımacılığı
  • Mağaza taşımacılığı
  • Fabrika Taşımacılığı
  • Şehirler arası nakliyat
  • Okul Taşımacılığı
  • Asansörlü Taşıma
  • Cafe Taşımacılığı

İzmirde Kaliteli Taşımacılık

Şehrimizde Evden eve nakliyat firması oldukça fazla sayıda bulunmaktadır. Sayının fazla olması elbetteki rekabetin yükselmesi ve alternatifin bol olması sebebi ile dairesini yada işyerini taşıyacaklara avantaj sağlayacaktır. Ancak firma geçmişi olmayan ver her yıl açılıp kapanan da bir çok nakliyat şirketi bulunmaktadır. İzmir de uzun yıllar evden eve nakliyat firması olarak varolmak için ciddi oranda kaliteli hizmet sunmak gerekmektedir. Bir çok daire sahibi bu konuda ciddi sayıda mağduriyet yaşamıştır.

Nakliyatta En çok sorun yaşanan konular

Öncelikle firmaların eksik olduğu konulardan birisi taşıma saatine riayet etmemektir. Zamanında yapılmayan taşıma işlemi daire ve taşıma sahiplerini sıkıntıya sokmakta ve planları bozmaktadır. Diğer bir sorun ise başta anlaşılan rakamın dışına çıkılıp fazla fiyat talep edilmesi diyebiliriz. Bu sorun sektörümüzde sıkça karşılaşılan ve en istenmeyen bir durumdur. İşini ciddi yapmayan ve çok fazla maddiyata önem veren işletmeler bu konuda sıklıkla mağduriyet yaşatmakta ve evden eve nakliyat firmalarına olan güveni zedelemektedir.

Fiyat farkı yaşamak istemeyenlere Karacan nakliyat firması olarak önerimiz mümkün olduğu kadar sözleşmeye dayalı taşımacılık hizmeti almaktır. Bunun dışında taşıma için kontrat yapmadan önce mutlaka adresinizde eşyaların görülüp ona göre bir fiyat alınmasıdır. İstenemeyen durumlar kaşılaşmamak için tüm eşyalarınızın listelenip kağıda dökülmesi ile işinizi garantiye almış olursunuz.