Bir çok firma taşımacılık ve nakliyat hizmetleri ancak her firma şehirlerarası taşımacılık vermemektedir Bunun nedeni şehir içi taşımaya göre daha zahmetli ve uzun soluklu bir taşıma sürecinin yaşanmasından kaynaklanmaktadır. İzmir şehirlerarası taşımacılık firması sayısı buna göre oldukça azdır.

İzmirden il dışı taşıma süreci

Şehirlerarası taşımacılık da genelde bir uçtan diğer uca yani ülkenin en batısından en doğsuna taşınmaya çok denk gelinmez. genelde ev taşıması ise yakın yerler ve özellikle İstanbul ve benzeri büyük şehirler ön plana çıkmaktadır. Ancak ev, konut dışındaki taşınmalarda mesela fabrika, işyeri, ofis, mağaza vb gibilerde ise Türkiye’nin her yerine taşımacılık çıkabilmektedir. Firmamız İzmir Karacan Nakliyat bölge ve il farkı gözetmeksizin her yere nakliyat hizmeti sağlamaktadır. İzmirden istanbula çok sık taşıma gerçekleştiren Karacan Nakliyat ürün ve diğer taşımlarda ise bugüne kadar ülke genelinde bir çok ile nakliye gerçekleştirmiştir.

Şehirlerarası Taşımacılık da Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle her firma izmir şehirlerarası taşımacıklık yaptığını iddia edebilir ancak bir çoğunun bu alanda tecrübesi olmayabilir. Bunun sonucunda istenemeyen bazı durumlar ortaya çıkabilir. Bunları sıralamak gerekirse bazıları şöyledir.

  • Vadedilen sürede şehirlerarası taşımacılık yapılamaması ve müşterilerin mağdur edilmesi
  • Taşınma esnasında ambalajlamanın doğru yapılmaması ve uzun yol koşullarında eşyaların zarar görmesi
  • Şehirlerarası taşımacılık da farklı fiyat tarife uygulanması
  • Eşya ürünlerin sigorta kapsamına alınmaması ve mağduriyet yaşatılması

İzmir Şehirlerarası Taşımacılık Fiyatları

Firma olarak izmir şehirlerarası taşımacılık fiyatları için olabildiğince ekonomik fiyatlar uygulamaktayız. Tüm müşterilerimize net fiyatlar verebilmemiz için bilmemiz gerekenler şunlardır.

  • Eşyaların nereden alınıp hangi şehire ve adrese teslim edileceği,
  • Eşya gruplarının nelerden oluştuğu,
  • Eşya adet ve hacimlerinin neler olduğu
  • Sigorta istenilip istenmediği
  • Tek noktayamı birden fazla adresemi teslimat yapılacağı

Yukarı detayları firma personelimize bildirmeniz durumunda sizlere anında net bir fiyat verilmektedir. Yine de Karacan İzmir evden eve nakliyat firması olarak ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmanızdır. Yerinizde, adresinizde yapılacak bu keşif sayesinde sizlerde ve firmada tüm taşınacakları yerinde görür ve imza altına alır. Bundan sonraki süreçte de imza altına alınan bu işlemle herhangi bir sürprizle karşılaşılmaz.